- Angela30 november 2023 om 20:20
Hallo, zijn dit wratjes wat kan ontstaan door HPV?… ik heb er een aantaal gesteelde nu krijg ik rondom mijn buitenste schaamlippen ook bultjes die (denk ik) vervolgens ook wratjes worden… als ik ze weg krab komt er bloed uit. Ik maak me oprecht zorgen… ivm baarmoederhalskanker???
[blockquote]BBCode you used is not allowed.[/blockquote]
Bijlagen:
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
30 november 2023 om 20:29Het HPvirus dat wratjes veroorzaakt, veroorzaakt geen baarmoederhalskanker.
Reageren
En als je al wratjes hebt, moet je die vooral niet wegkrabben. De dingen zijn nogal besmettelijk en kun je heel makkelijk verspreiden
Ga voor de wratjes naar de huisarts en laat ernaar kijkenAngela21 december 2023 om 09:24Inderdaad erg besmettelijk. Mag ze niet meer open krabben. Krijg volgende week zalf. Hopelijk snel opgeruimd uit mijn lichaam. En gaat het virus niet ‘slapen’ en terug komen.
Reageren



