- RP28 september 2021 om 17:00
Hallo allemaal,
Ik heb van mijn ex helaas een soa gekregen doordat hij iets minder loyaal was dan ik hoopte. Nu heeft hij gonorroe opgelopen en dat aan mij doorgegeven ruim één week geleden. Ik kon vandaag pas terecht bij de huisarts voor een test maar heb al wel klachten. Ik kan nu al een dag of 2 nauwelijks naar de wc door de pijn bijvoorbeeld.
Dit heb ik ook aangegeven bij de huisarts maar hij wilt me pas iets geven als de testuitslag bekend is. Wat waarschijnlijk pas na het weekend is omdat ik de urine pas morgen in kan leveren. Dit vind ik überhaupt al gek vind omdat mijn ex met zijn klachten wel direct medicijnen heeft gekregen voor de testuitslag. Maar dit is volgens mijn huisarts erg ongewoon.
Mijn vraag is eigenlijk heel concreet: is er iets dat ik zelf kan doen tegen de pijn tot die tijd? Dat jullie weten. Of zit er niks anders op dan nog een halve week bijna huilend moeten plassen? Bedankt!
8 reactiesReagerenJohn (moderator)
28 september 2021 om 20:39Morgen de huisarts bellen. Hij moet gewoon een behandeling starten in dit geval
ReagerenRP30 september 2021 om 10:32Hoi John,
Mijn huisarts weigert nog steeds omdat het heel ongewoon is volgens hem en zonde als het geen SOA blijkt. Heb je iets dat ik tegen hen kan zeggen waardoor hij wel gaat starten? Of iets anders tegen de pijn? Bedankt!
ReagerenJohn (moderator)
30 september 2021 om 21:12Ik denk dat je toch eens een heel goed gesprek met je huisarts moet gaan hebben en zeggen dat je dit niet wenst te accepteren.
Het is namelijk gebruikelijk, dat wanneer een patiënt met klachten komt na een contact met iemand die een vastgestelde soa heeft, er een behandeling wordt gestart. En liefst zo snel mogelijk.
ReagerenStresskip30 september 2021 om 21:17Hey RP, na hoeveel tijd ervaarde je hier last en symptomen van? Groetjes
ReagerenRP3 oktober 2021 om 14:29Hoi John,
Ik heb over de afgelopen 2 dagen nog een aantal keer gebeld maar mijn huisarts blijft voet bij stuk houden. Ook een collega van hem in dezelfde praktijk zegt hetzelfde. Ik moet wachten tot zij me bellen met de uitslag en dan pas kan ik een behandeling starten. Ik ben ook langs de apotheek gegaan en die zeggen dat ze niks voor me kunnen doen zonder voorschrift van de arts. Denk dat er niks anders opzit dan wachten dan?
ReagerenRP3 oktober 2021 om 14:30Hoi Stresskip,
Ik weet het niet 100% omdat ik niet weet wanneer mijn ex vreemd is gegaan maar denk dat het zo’n week heeft geduurd voor ik klachten kreeg. De klachten werden na een tijd ook steeds erger.
ReagerenStresskip3 oktober 2021 om 14:30Rp, na hoeveel tijd ervaarde je last van Symptomen?
ReagerenJohn (moderator)
3 oktober 2021 om 17:59Daar lijkt het dan wel op..
Reageren



