Zoeken Vraag het forum

Laag libido

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Sabine

    Ik heb al enkele jaren last van 2 problemen en dit begint momenteel op mijn relatie te wegen.
    Enerzijds heb ik altijd vrij lang last van mijn maandstonden (+- 10 dagen) en anderzijds heb ik last van een laag libido, deze 2 factoren samen zorgt er eigenlijk voor dat wij vaak weken/maanden geen sex hebben. Nu voor mij is dit geen probleem, maar mijn partner stoort zich er wel aan, wat uiteraard te begrijpen is aangezien ze op den duur begint te denken dat het aan haar ligt, wat dus niet het geval is.
    Ik vroeg mezelf af als 2 bovenstaande feiten met elkaar iets te maken kunnen hebben? Dat ik misschien te weinig testosteron aanmaak? Als het beginnen langdurig innemen van de pil misschien een oplossing kan bieden?

    Bedankt alvast voor het advies.

    1 reactie
    Reageren
    Anoniem

    Ik zit met een gelijk soort probleem Ik heb mijn man in 2006 ontmoet . Ik was 46 en hij 54.
    We hadden de beste sex , drie keer in de week, hij belde mij snachts om dan naar hem toe te komen . Ik trok geile kleding aan en reed 20 km om hem thuis te ontmoeten
    Nu zijn we 5 jaar getrouwd weinig of geen sex Het ligt niet aan mij , hij wil niet en als hij zin krijgt dan moet er een blow gerookt worden . Ik lig elke avond alleen in bed . Gebruik dan maar mijn speeltjes . Ik heb te kennen gegeven om maar te gaan daten

    Reageren
Reageer op: Laag libido
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.