- Flowerpower8 mei 2012 om 21:44
Hallo!
Ik heb een vervelend probleem, de laatste tijd heb ik veel seks gehad met mijn nieuwe vriend alleen nu heb ik elke avond heel erge last van jeuk aan de buitenste schaamlippen en net aan de binnenkant van de vagina.
De afscheiding is gewoon normaal en het kan ook geen soa zijn aangezien de seks altijd met een condoom is geweest.
Een schimmelinfectie lijkt me ook onwaarschijnlijk.Ik heb echter wel chronisch last van eczeem en op dit moment ook wel erger dan normaal.
Zou het aan de stress en eczeem kunnen liggen?En heeft iemand een mogelijke oplossing?
7 reactiesReagerennelleke9 mei 2012 om 06:56kan een iritatie zijn van de penis die in en uit jeschede glijd die dan gaat helen een soort vrijving
ReagerenJilke10 mei 2012 om 10:10Latexallergie?
Reagerenflowerpower10 mei 2012 om 15:39Ja, misschien inderdaad een latexallergie. Wat wel raar is aangezien ik hier eerder nooit last van heb gehad.
ReagerenEmmeke11 mei 2012 om 12:58Ik denk dat het gewoon schraal is door het vele seksen met je nieuwe vriend. Je kan een beetje Sudocrem op je vagina en tussen je schaamlippen smeren (niet in je vagina). Moeders gebruiken het voor schrale babybilletjes. Mij helpt het ook goed! En even je vagina wat rust geven…
Groetjes
ReagerenTroelie14 mei 2012 om 12:50Hallo Flowerpower, hoe gaat het nu met je?
Reagerenflowerpower2 juni 2012 om 20:05Gaat nu stukken beter. Het was maar een periode waarin het heel erg was, en het werd ook erger door eraan blijven krabben.
Reageren
Dus een advies, gewoon niet aan zitten en even rustig aan doen!Mara3 juni 2012 om 07:46Je kunt uitwendig ook altijd een beetje Sudocrem smeren als je weer last hebt. Het is bedoeld voor luieruitslag op babybilletjes, en ik smeer het ook wel eens.
Groetjes
Reageren


