Zoeken Vraag het forum

Seks met leidinggevende

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Katja

    Momenteel ben ik zelf weer vrijgezel. Maar zo’n jaar geleden had ik met mijn manager een intiem moment maar hij zei toen, nee we kunnen niks doen, ik ben verloofd. Half jaar later trouwde zij samen. Ik was zelf ook op de bruiloft uitgenodigd en ben ook gegaan met m’n collega’s. Een paar maanden later dronken we wat na het werk. We hadden super diepgaande gesprekken met wie hij dat niet met zijn vrouw kon. We belandde in m’n auto en hij zoende me. Nadat gebeurde het een het ander. Toen had ik zelf ook nog een vriend en zei dat dit echt niet kon, want hij heeft een vrouw. Vervolgens op het werk was gewoon alles normaal en deden we gewoon tegen elkaar. Paar weken daarna gebeurde het weer op het werk. En vorige week gebeurde het weer. Ik lag in z’n armen, en kon alles bij hem kwijt. Mijn contract word niet verlengd maar hij kon me niet kwijt vertelde hij. Want hij heeft een zwak voor mij. Ik weet niet zo goed wat ik er mee moet, want het voelt zo goed met hem. Het voelt als een soulmate die ik te laat heb leren kennen. Soms denk ik ook, wat nou als hij mij eerder had ontmoet had dan zijn vrouw… heeft iemand een tip voor me?

    1 reactie
    Reageren
    Suus

    Dit is niet echt een medische vraag eigenlijk…..
    En alleen jijzelf kunt beslissen wat je hier mee wilt doen.

    Reageren
Reageer op: Seks met leidinggevende
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.