Zoeken Vraag het forum

Is dit klaarkomen?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo kenners!

    Ik ben een vrouw van 34, heb 2 kinderen en ben al een tijd getrouwd. Onze relatie gaat heel goed, we vertrouwen elkaar volledig en we zijn gelukkig!

    Echter hebben we het volgende ‘probleem’.

    Ik heb het idee dat ik nog nooit ben klaar gekomen en heb (ik denk) daardoor nooit zin in seks. Dit hebben hebben we dan ook amper, ik denk 2x per jaar. Mijn man heeft zijn behoeftes en daar help ik hem dan soms mee.

    Ik kan zeker opgewonden raken en vind het dan ook heerlijk als we vrijen. Wat er alleen gebeurt is dat ik na een tijdje kramp krijg en daarna droog en niet meer opgewonden ben. Ik kan dan ook niet meer opgewonden raken. Ben ik dan klaargekomen en voelt het gewoon voor mij zo of speelt er iets anders? Ik heb in ieder geval het gevoel vroegtijdig gestopt te zijn.

    We hebben onlangs de satisfyer geprobeerd, maar hierbij hetzelfde resultaat alleen eerder. Ook heb ik zelf al heel vaak geprobeerd maar vind dit niet echt spannend. Het is zo’n domper als je fijn bezig bent en in een keer is het dan afgelopen.

    Kunnen jullie tips geven?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan een zenuwaandoening zijn. Bespreek het met de huisarts en laat je verwijzen naar een neuroloog

    Reageren
    Anoniem

    Mocht ik er nu voor kiezen om dat niet te doen, hier een huisarts voor bezoeken, is dat dan een probleem?

    met andere woorden, mocht het iets neurologisch zijn is het dan een lokaal probleem of is er ergens anders in mijn lichaam ook iets mis en kan het andere klachten tot gevolg hebben als ik er niets aan doe.

    Reageren
    John (moderator)

    Het zal dan een lokaal probleem zijn. Je moet zelf weten of je daarmee naar de dokter wilt gaan of niet.

    Reageren
Reageer op: Is dit klaarkomen?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.