Zoeken Vraag het forum

formaat penis

  • syl

    ik ben gelukkig getrouwd maar ik ben al een tijd gefrustreerd over het formaat van mijn man zijn penis. Niet abnormaal klein maar wel aan de kleine kant. Ik raak gemakkelijk heel opgewonden van de aanblik van een grote penis en heb daar ook ervaring mee. Tot voor kort altijd van mening geweest dat ik dat niet belangrijk vond maar ik mis het en het heeft ook invloed op mijn zin in sex. Zijn er mensen die dit herkennen? Ik weet niet hoe ik het kan omdraaien.

    14 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als je zoveel waarde hecht aan een grote penis en daar gefrustreerd over bent, ben je niet gelukkig getrouwd.

    Reageren
    Burdy

    Mijn penis is 16 cm een tussenjaar dus mijn vrouw klaagt niet ik wel vindt mijn penis wel klein en niet dik. Hoor mijn vrouw niet kreunen en komtniwtmeerklaar door gemeenschap soms wel om haar te likken er mijn vingers tegelijk erin maar niet door gemeenschap dus ik vindt het erg frustrerend voor mij. En als wetenschap hebben krijg ik wel een erectie maar heb er totaal geen gevoel in mijn penis ik gebruik geen medicijnen Maar ben wel jaren geleden besneden omdat dat helemaal mijn heikel beknelde en steeds bloede. Mijn hoofd staat wel naar erotiek maar mijn gevoel in mijn penis niet ik kan wel een orgasme krijgen maar met bijna en heelkort gevoel. Krijg dus steeds minder zin in seks met mijn vrouw.  Ben nu 55 jaar maar dit speelt al vele jaren zo.

    Reageren
    Martin

    16 cm zou ik toch echt niet echt klein noemen. Mijn penis is stijf net geen 10 cm, maar ik heb wel goede en liefdevolle seks met mijn vriendin. Ze vind het ook fijn dat het niet te groot is omdat ze zelf vrij nauw is. Ze is een soort mini vrouwtje, ze is niet groot en heeft cup AA. Wel heel mooi van vorm, ik geniet altijd zo van haar verfijnde elegantie. Enfin, we hebben het fijn met elkaar en geen frustraties over penissen en borsten die te klein zouden zijn.

    Reageren
    Syl

    Wat fijn om te lezen Martin. Ik voelde me na de reactie van John erg rot. Of ik overall gelukkig ben hangt niet af van het formaat van de penis maar ik ben vol van bouw en ja ik vind een grote dikke penis fijn aanvoelen waarbij ik 16 al groot zou noemen. Mijn man heeft een penis van 12 cm en redelijk smal. Wat me stoort is dat mannen zich mogen uitspreken over grote borsten maar dat een vrouw zich blijkbaar moet verantwoorden als ze (meer) opgewonden wordt van een grote penis. Ik ben blij met mijn relatie maar ik hoopte hier anderen te vinden die dit ook ervaren en zwaar gezegd overwonnen hebben.

    Reageren
    Martin

    Lieve Syl,
    John bedoelt het niet slecht, hij heeft het denk ik wat anders geïnterpreteerd dan je bedoelt hebt. Een relatie heeft nu eenmaal veel facetten. Seksuele aantrekking en seksuele behoeften zijn daar een belangrijk onderdeel van. En je mag je best uitspreken dat je wat groter geschapen wat opwindender vindt om te zien en eigenlijk ook nodig hebt. Dat mag toch?

    Zo zeg ik dat ik van klein en fijn houdt, is niet het allerbelangrijkste maar wel degelijk ook heel veel waard. Mijn vriendin voelt zich op dat punt ook heel erg gewaardeerd, ze is heel lang onzeker geweest over haar kleine boezem. Maar dat is precies wat ik mooi en opwindend vind. Mijn penis is nog kleiner dan die van jouw man, maar precies goed voor mijn vriendin.

    Ik heb wel vaker gehoord dat vrouwen soms wat groter wensen, omdat ze de penetratie nauwelijks voelen. Jij bent wat voller gebouwd, dus ik kan me dat wel voorstellen. Geen idee of daar iets op te vinden is. Misschien zijn er nog andere manieren om de seks wat opwindender te maken. Dan zou het leuk zijn als er ook andere mensen zijn die dit herkennen en reageren.

    Reageren
    John (moderator)

    Mijn antwoord was wat kort door de bocht…mijn excuus hiervoor.

    Reageren
    Boogiewoogie

    Gewoon een ribbeltjes condoom gebruiken ….

    Reageren
    M

    Gewoon je relatie beëindigen meid… Je vriend verdiend namelijk wel beter.

    Reageren
    Jan w

    Communicatie is key. Er zijn zo veel
    Leuke manieren en toys om
    Het voor beide leuk te maken maar dan moet
    Je het er wel over hebben. Snap dat het misschien een gevoelig puntje kan zijn richten hem

    Reageren
    Marleen

    Syl je bent gelukkig getrouwd en dat betekent dat alles bespreekbaar is, je seksuele leven is daar een onderdeel slechts van. Vroeger vond je een grote piemel misschien niet zo belangrijk als nu en over x jaren heeft iets anders je aandacht misschien, niets mis mee. Wat je nu gewoon moet doen is toegeven aan je verlangen maar op een verantwoordelijke manier, dus praten met je partner en op weg gaan naar erotisch vertier. Dit kan een parkeerplaats zijn of erotische bioscoop of parenclub, zoek even op internet en geniet.

    Reageren
    K

    Penis sleeve gebruiken.

    Reageren
    Erik

    Hoi.Burdy..16 cm is nartuurlijk niet kleinq.alles behalve dat..er zijn veel mannen die kleiner hebben…over het gevoel dat ontbteekt zou ik iets anders proberen…heel rustig en het communiceren..niet snel maar echt rustig.gewoon het uitspreken..de mijne is 13/14 cm en na burn out ook libido weg…dus er zijn veel mensen met problemen..ik wens je veel sterkte

    Reageren
    Syl

    Ik heb in 2022 via facebook eigenlijk heel toevallig contact met mijn allereerste vriendje toen ik 16 was gekregen. Bijna 30 jaar later. Na wat bijgekletst te hebben besloten ergens thee te drinken. Heel leuk maar onverwachts voor mij ook beetje flirterig van zijn kant. Ik heb dat vooraf en daarna met mijn man besproken en eigenlijk vond hij het leuk dat ik die aandacht kreeg. Lang verhaal kort … er kwamen snel meer afspraakjes waarbij ook gezoend werd en gefriemel in de auto. Uiteindelijk hebben we meerdere keren sex gehad in een hotel. Hij is slank en heeft een grote dikke penis wat ik heel opwindend vind en het voelt ook heerlijk, bij alles. Het is ook heel anders dan thuis met een bourgondische bouw en het kleine formaat van mijn man. Hij wil wel alle details weten als ik weer thuis ben en in het begin moest ik daar aan wennen maar zo genieten we allebei. Echt heel onverwachts allemaal en dit stopt wat mij betreft ook weer een keer maar het is voor mij een uitkomst.

    Reageren
    Martijn

    En daar gaat het fout Syl, toen je aan de slag ging met een vriendje van vroeger. Ook al lijkt je man het oke te vinden, het is het niet!

    Reageren
Reageer op: formaat penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Hoe vergroot je de lengte en stevigheid van een erectie?

4 min leestijd

Effecten van ouder worden op de penis

4 min leestijd

Feiten over de penis

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.