- Anoniem7 juni 2023 om 09:04
In mijn hoofd speelt er een filmpje af waar ik in betrokken raak en eigenlijk naar sta te kijken het filmpje is in een andere taal tussen mijn vrouw en een vriend die beiden niet Nederlands zijn en op dat moment communiceren in hun moeders taal.
In het filmpje krijgen ze een soort ruzie waarna ik opmerk dat het gesprek over een relatie gaat die dan blijkbaar tussen hun afspeelt en waarvan bij mij een vermoeden was ontstaan.
Ik heb overwogen om in hypnotherapie te gaan om te zien of dat hier een herinnering word aangescherpt of dat het in mijn hoofd is.
Na mijn operatie van een kwaadaardige tumor werd ik wakker uit narcose en sinds dien is dit het gene wat mij dagelijks bezig houd heb ik dit bewust beleefd of niet.
Wie weet de oplossing want deze gedachten verzieken mijn hele leven.


