Zoeken Vraag het forum

Niet lekker in mijn vel, maar huisarts op vakantie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik zit eigenlijk al heel erg lang niet lekker in mijn vel. Kan niet echt meer van dingen genieten, of naar wat toeleven. Zie altijd op tegen feestjes en dergelijke, in gezelschappen ben ik altijd gespannen en hou me ook heel erg op de achtergrond.

    Laatste jaren zijn best zwaar geweest door diverse privéomstandigheden.

    Ook is mijn moeder manisch-depressief, en vind ik dit heel erg om te zien dat ze zich zo ongelukkig voelt. Voel me dan ook erg verantwoordelijk voor haar.

    Maar ook voor deze jaren was ik in gezelschappen altijd gespannen en zag ik tegen feestjes e.d. op (vaak al wel een week van te voren).
    Liefst ben ik gewoon lekker thuis, niet teveel gekke dingen.

    Ben er zo klaar mee, en de laatste tijd voel ik me alleen maar rotter.

    Nu wil ik graag naar de huisarts, maar onze eigen huisarts is net op vakantie. Is het raar dat ik de vervangende huisarts bel.

    En wat zou ik voorgeschreven krijgen, medicatie (eerlijk gezegd hoop ik daar wel op, icm therapie o.i.d.)

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Uiteraard kun je de vervangende huisarts bellen.
    Maar je had natuurlijk ook iets eerder naar je eigen huisarts kunnen gaan. Je hebt de klachten al langer.

    Of de huisarts iets voorschrijft en wat, kan ik natuurlijk ook niet zeggen. Dat zul je dan even moeten afwachten.

    Reageren
Reageer op: Niet lekker in mijn vel, maar huisarts op vakantie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.