- Man9 oktober 2009 om 11:21
beste ,
ik ben een man en heb nu bijna 10 maanden een relatie..
in het begin had me vriendin veel aandacht voor me en zoenden we veel of normaal.
de afgelopen 3maanden heeft ze veel meegemaakt (miskraam, overlijdenis van haar broer).
de laatste tijd heeft ze weinig aandacht voor mij zoals zoenen en lichamelijk contact en dergelijk..
ik krijg de indruk dat ze het steeds vermijd en smoesjes verzint maar aan de andere kant denk ik dat ze nog niet echt hersteld is van wat ze de afegelope tijd heeft meegemaakt..
maar al met al maakt het me erg onzeker en wantrouwig.
want zoen of een knuffel zegt toch heel wat voor mijn gevoel.
ik wil haar niet kwijt want ik ben harstikke gek op haar maar het afstandelijke van haar breekt me wel heel veel.
waar ligt het aan???
Zouden er anderen dingen in het spel zijn?ofmoet ik haar even geen aandacht meer geven?zodat ze gaat denken waarom?
ik weet het niet meer.gr.S
1 reactieReagerenFenna9 oktober 2009 om 23:33Je bent dus onzeker over je vrouw, of ze jou nog wel leuk vindt, of dat het wel goed met haar gaat?
Waarom vraag je het niet aan haar? Waarom toon je niet je liefde en betrokkenheid als ze het zo moeilijk heeft? Vind je het ondraaglijk even op het tweede plan te komen?
Reageren



