Zoeken Vraag het forum

stress

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    hallo ik weet niet of het hier mag maar heb raad nodig.

    ik heb een moeilijk thuis situatie ik ben 23 en moet direct na mijn werk na huis of als ik men vriend ga zien om half tien thuis zijn. en als ik zei da ik een vriend had negeerde ze me 2 maanden lang en door de jaren heen is het me nu wel teveel geworden wil mijn vrijheid en zelfstandig zijn en dankzij hulp van de social huis en de ocmw ga ik alleen wonen. het enige ik weet als ik zeg ik ga alleen wonen weet ik dat ze gaan ontploffen ze dreigen al met het kleinste en dreigen me te slaan of me buiten te zetten . ik zeg al af en toe zo van ik ga dit of dat doen als ik alleen woon maar ze zeggen alleen maar iedere zijn smaak. nu ik verhuis binnen 2 maand en weet ni hoe ik moet zeggen dat ik weg ga kan ieamdn raad geven aub  alvast bedankt

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als ik in die situatie zou zitten, zou ik pas wat zeggen op het moment dat ik inderdaad wegging

    Reageren
    Anoniem

    Das is ook wat ik dacht te doen. Iedereen zeg me das ni normaal hoe ze doen ga alleen wonend en da doebik en dan zeggen ze ja ma ze weten het nog niet ma. Ik ken ze goed genoeg ze staat al me een hamer voor iemand da slecht geparkeerd sta dus wa ga da zijn als ik zeg da ik alleen ga wonen. Daarom dacht ik de dag da ik mijn sleutel heb ging die vrouw van de OCMW mee ne politieagent en de dag zelf da ik zg ik ga alleen wonen alles meenemen en weg . ik hou ziele veel van hun maar zo opgesloten zijn ben ik beu ik wil leven

    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou zeker iemand meenemen als je dan gaat.

    Reageren
    Anoniem

    Oké dank u voor u hulp ik heb stress ma ik zla toch moeten afwachten tot dan 🙁

    Reageren
Reageer op: stress
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.