- Braki26 oktober 2026 om 22:10
Goedenavond,
Kon de bijwerkingen niet meer aan en ben gestopt na 8 dagen 37,5mg te slikken. Had tijdens het gebruik een hoge hartslag (70 bij liggen 140 bij gewoon rustig bewegen)
Kon me oude post niet vinden, dus vraag het even in een nieuwe.
Ben nu 3 dagen gestopt maar me hartslag bij het minste of geringste schiet omhoog. Gaat dit nog over ?
2 reactiesReageren
Peter (huisarts)
27 oktober 2026 om 20:11Gaat zeker nog over. Maar je hebt te maken met een “halfwaardetijd” , de tijd die het kost om de geneesmiddelenspiegel tot de helft terug te brengen, dus de “afbraaktijd” van het middel.
Reageren
Die 5-11 uur. En dat houdt in dat het een aantal dagen duurt voordat het middel uit je lichaam is. En dan moet de “oude” situatie zich nog herstellen binnen het lichaam.. Dus reken op 1-2 weken zou ik zeggen.Braki27 oktober 2026 om 22:21Dankjewel voor je antwoord Peter,
Reageren
En Dankje voor wat je op dit forum doet. Denk dat veel mensen er baat bij hebben.



