Zoeken Vraag het forum

Oksel bult

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Lisa

    Ik heb altijd al last van mijn linkerborst, wanneer ik ongesteld moet worden. Het voelt hobbelig aan. Ik ben al 2 keer voor een echo geweest van mijn linkerborst. De laatste was in april. De arts vertelde mij dat het opgezette klierweefsel was, want ik had een paar dagen later mijn menstruatie. Hij zei dat het daar van kwam. Nu heb ik ook last van mijn borst als ik er op druk, beetje gevoelig. Niet aan de rechterzijde.
    Ik ben een enorme hypochonder, dus ik blijf voelen. Nu heb ik ook even onder mijn linker oksel gevoeld, en daar voelde ik wanneer mijn arm naar beneden hangt een bobbeltje onderhuids, wat ik duidelijk kan bewegen. Ik ben enorm in paniek nu. Het begint nu ook pijn te doen. Ik blijf er aan voelen en ik weet ook niet zo goed wat dit kan zijn en wat ik moet doen.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Geen wonder dat het pijn gaat dien als er voortdurend aanzit. laat die dingen met rust! het heeft met de hormonen te maken van de menstruatie

    Reageren
Reageer op: Oksel bult
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.