- Danny7 mei 2026 om 21:32
Hoi.ik ben 47 en en ben er zeker van dat ik adhd heb. Heb hiervoor hulp gezocht bij de huisarts en ben doorverwijzen naar boncura in enschede.
Deze hebben na de intake me laten weten dat ze me niet verder kunnen helpen omdat ik heb aangegeven dat ik regelmatig drink.echter is dit zo uit z’n verband getrokken dat nu geen enkele instantie me wil helpen waar ik me aanmeld.
Ik weet niet meer wat ik moet doen of waar ik terecht kan ook de huisarts heeft me nu aangemeld bij adhdcenyraal maar daar is n wachtrij van 60 wekenlang de zorgverzekeraar wachtrijbemiddeling aangevraagd en doorverwezen.maar zonder resultaat en het enige wat ik te horen krijg is nee vanwege vermoedelijk middelengebruik.dit is gewoon niet waar en ben zeker dat ik geen verslaving heb
Waar kan ik terecht?
Iemand een goede tip ?1 reactieReageren
Peter (huisarts)
8 mei 2026 om 11:51Ik weet niet waarom je wil weten of je ADHD hebt, en hoeveel (dagelijks?) alcohol je gebruikt.
Reageren
De diagnostiek van ADHD bestaat uit vragen lijsten/ psychologische testen, maar vaak vooral ook door een proef behandeling met medicatie.
In het algemeen is de richtlijn voor huisartsen zo dat de diagnostiek in handen is van de GGZ.
Maar misschien dat je huisarts iets ziet in een proef behandeling. Je zou je huisarts kunnen vragen dit eens te laten proberen.


