- Sonja27 mei 2026 om 17:35
Na een burnout heb ik verschillende therapieën gevolgd. Ik heb contact met een praktijkondersteuner die adviezen kan geven. Zo ben ik wandelcoaching gaan doen, EMDR, slaaptherapie, BSR, beeldende therapie en nu vrij recent NEI therapie. Ik heb vooral sinds de 1e NEI therapie heel veel onrust. Veel meer dan ik voorheen had.
Zijn hier mensen mee bekend? En zijn er tips om om te gaan met de onrust?1 reactieReageren
Peter (huisarts)
27 mei 2026 om 19:25Ik denk niet dat je “onrust” als een wel of niet goed effect van therapie kunt bestempelen.
Onrust in je lijf en als zielegesteldheid heeft te maken met onderbewuste emoties , onder de oppervlakte liggende emoties.
Dat is zeker niet alleen maar slecht! EEN stap verder en je kunt de emoties een plek geven, en daarmee de onderbewuste moeheidsklachten en onrustige energie laten verdwijnen.Kortom: misschien heeft de NEI therapie je juist dichterbij je (voorheen nog meer onderbewuste) emoties gebracht..
Reageren


