- Ties8 oktober 2024 om 22:58
Sinds een paar maanden merk ik dat ik onrustig ben, ik heb een gevoel alsof er vaak adrenaline word aangemaakt. Ik heb opeens veel angst voor veel dingen. En nog vreemder ik ga ijsberen door het huis zonder reden.
Ik ga hier mee naar een dokter binnenkort maar is er iemand die denkt dit komt me bekend voor en weet wat dit zou kunnen zijn?
Ik heb geen wanen of andere dingen maar ik ervaar opeens extreme onrust en stress en angst, emotie schommelingen.
Ik wil geen extreme medicatie of iets.. ik hoop dat iemand tips heeft.
Ik ben een Man, 33 jaar oud geen andere ziekten, ook geen psychise afwijkingen in de famillie bekend.2 reactiesReagerenSuus9 oktober 2024 om 09:05Het is niet heel “handig” om.een dergelijke vraag op een forum te stellen als je al onrustig/angstig bent.
Reageren
Mensen kunnen antwoorden geven wat bij hen de onrust veroorzaakte, maar daarmee weet jij nog niet wat het bij jou is.
Wel kunnen ze je (al dan niet logische) mogelijke oorzaken geven, waar jij nog meer stress van krijgt.
Omdat veel mensen hier last van ziekte angst hebben en van het ergste uit gaan.
De werkelijke oorzaak van hun klachten is in 99% van de gevallen echter al dan niet bewuste angst, stress en/of chronische hyperventilatie.
De oplossing ligt dan in het aanpakken van de oorzaak van angst en daarvoor ben je waarschijnlijk professionele hulp nodig, waarvoor de huisarts je kan verwijzen.
Een fysiotherapeut kan je helpen met ademhalings en ontspanningsoefeningen om rustiger te worden en kan kijken of je idd ook hyperventileert.John (moderator)
9 oktober 2024 om 17:10Het zou kunnen dat je een angststoornis ontwikkeld en hyperventileert.
Reageren
Doe eens de testen op:
https://www.zorgprofessionaljohn.com/hyperventilatie-test/
https://www.zorgprofessionaljohn.com/angststoornistest/


