Zoeken Vraag het forum

extreme hoofdpijn

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,
    Maandag heb ik een antibioticakuur gekregen tegen voorhoofdholteontsteking. Woensdag middag werd ik plots heel slecht. Ik moest veel braken en liet dingen uit mijn handen vallen. Ik ben bekend met migraine, en normaal werkt mijn medicatie perfect, alleen nu niet. Nu (zaterdag) heb ik nog steeds zoveel hoofdpijn en lichtelijke nekpijn. Ik kan wel janken. Eergisteren naar de huisarts geweest, en ik heb toen paardenmiddel aan spierverslappers gekregen. Hier zou de hoofdpijn minder van worden. Nou nee dus. Wel word ik hier high en slap van. Gisteren ben ik naar de hulpartsenpost gegaan, en ook hier konden ze niks doen. Ze dach aan spanning in mijn spieren.
    Al met al heel vreemd, want ik heb lage onstekingswaardes in mijn bloed, wat wijst op geen ernstige onstekingen, en ik last van oorsuizen. De goddelijke dag. Ook is gisteren mijn voorhoofd op gaan zwellen.
    Omdat mijn arts van gisteren dacht dat het om stress ging/ spierverkramping, heb ik vanmorgen direct een afspraak gemaakt met de masseur. Raad eens? Ik had totaal geen vreemde gespierde spieren.
    Ik ben nu een tikkeltje ten einde raad. De hoofdpijn is echt om te janken!
    Btw, ik zit ook al dagelijks aan 1800 mg ibubrofen en 4000mg paracetamol…!
    Heeft er iemand een tip? Wat kan ik nog doen?!

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    [quote]Ook is gisteren mijn voorhoofd op gaan zwellen.[/quote]Is dat daadwerkelijk zo of voelt het zo aan?

    Reageren
Reageer op: extreme hoofdpijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.