Zoeken Vraag het forum

Pijn + bult links van het stuitje

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Arjan86

    Hallo,

    Ik heb al 2 dagen last van pijn links van mijn stuitje. De pijn is er overigens alleen als ik er op ga zitten. Nu is er een bult links van mijn stuitje. Ik ben hier gisteravond achter gekomen. Ik weet nu niet zo goed wat ik moet doen aangezien ik er vanuit ging dat de pijn wel iets minder zou zijn vandaag. De opties die ik heb is langs de huisarts gaan, of nog 1 tot 2 dagen wachten.

    Arjan

    11 reacties
    Reageren
    Arjan86

    Overigens moet ik ook zeggen dat ik afgelopen week vaak op een stoel gezeten heb aan 1 stuk door.

    Reageren
    Martine

    Kun je het bultje zien in de spiegel misschien. De meest voorkomende oorzaak van dit soort bultjes is gewoon een puistje en dat gaat vanzelf weer over. Puistjes zijn verstopte en ontstoken talgkliertjes.

    Reageren
    Arjan86

    [b]Martine schrijft:[/b]
    [quote]Kun je het bultje zien in de spiegel misschien. De meest voorkomende oorzaak van dit soort bultjes is gewoon een puistje en dat gaat vanzelf weer over. Puistjes zijn verstopte en ontstoken talgkliertjes.[/quote]

    Nee dat is het niet, maar het is wel gelukkig minder geworden

    Reageren
    Yoram

    Op deze plek kunnen haartjes naar binnen groeien en gaan ontsteken onderhuids. Dat kan erg pijnlijk zijn. De medische naam hiervoor is een sinus pilonidalis ofwel een haarnetcyste.

    Reageren
    flee

    Hoi hoi,
    Ik lees je berichtje en weet niet of je inmiddels de huisarts al bezocht hebt, maar ik heb dit ook gehad. Dit duide op Sinus pilonidalis zoals al vermeld is. Ik had het af en toe en dan ging het weer weg. soms ging het open en kwam er vocht uit. op een gegeven moment werd het weer heel erg en ben ik langs de huisarts gegaan. hij wees me direct door naar het ziekenhuis omdat hij niet wist hoe diep de ontsteking inmiddels zat en het zelf niet aan durfde. In het ziekenhuis zaten ze met hetzelfde probleem en ben ik geopereerd. ze hebben de ontsteking als het ware (onder narcose!) weg’gelepeld’. daarna toch zeker 2 weken rustig aan moeten doen. Dagelijkse wondverzorging (door iemand laten doen, in mijn geval mijn moeder). wond dagelijks schoonspoelen en verzorgen met speciale watten en gaasjes. Ik kan je vertellen dat dit de eerste dagen echt veel pijn doet maar sindsdien nergens meer last van gehad!

    Succes!

    Reageren
    Anni

    Ik heb hier ook last van! het zijn geen aambeien of een puist dat kan het echt echt niet zijn… Ik heb het al eerder gehad en het gaat vanzelf wel voorbij! Maar ik ben ook wel benieuwd wat het is! Ben je naar de huisarts geweest?? Ik heb mn staartbotje niet gestoten ofzo.. Misschien heb ik er wel te lang opgezeten ofzoo.. Geen idee..
    Laat me weten!

    Reageren
    Anoniem

    Zou het een haarnetcyste kunnen zijn? Het medische woord is een sinus pilonidalis.

    Reageren
    Anja

    2 jaar terug heb ik het gehad heel erg en veel pijn maar was toen zwager een maal door verwezen naar chirurg werd de bult minder. Bij terug komen van bult contact opnemen was het advies. 2 maanden terug begon het weer niet meer zo groot traject huisarts chirurg. Nu word ik maaandag opgenomen om het te verwijderen onder algehele narcose kan ook met ruggeprik. Duzzz je kan beter snel actie ondernemen .

    Reageren
    Anoniem

    jawel is het wel alleen geen (puistje) maar een dikke Steenpuist (onderhuids). duurt even tot het op zijn max is en dan verdwijnt die ook weer net als een gewoon puistje.. helaas kan je deze moeilijk uitknijpen (met naald wel AU) maar kan je hem telkens dat je er aan zit geiriteerder maken en opzwellen

    Reageren
Reageer op: Pijn + bult links van het stuitje
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.