Hallo, mijn zoontje van 7 heeft sinds enige tijd een harde bult onder zijn oksel daarbij heeft hij pijn bovenop zijn schouder.
We zijn bij de huisarts geweest en die dacht aan een spier. We hebben een echo gehad van de oksel, niks op te zien. We zijn bij de orthopeed geweest en die kan niks doen. We hebben een röntgenfoto gehad, niks op te zien.
Binnenkort moeten wij langs de kinderarts.
Wie heeft dit ook wel eens gehad of heeft er tips?
Ik denk dat de beste tip is om het bezoek aan de kinderarts af te wachten.
Dan voorkom je dat je nu aan de hand van verhalen van anderen scenario's gaat bedenken die misschien wel helemaal niet op jou zoontje van toepassing zijn.
Speculeren over wat het al dan niet zou kunnen zijn, heeft niet echt veel zin, anders hadden de artsen dat wel gedaan en dat zou dan nog op onderzoeken gestoeld zijn.
En het kan wel voor heel veel onnodige onrust zorgen, die je zoon in ieder geval geen goed zal doen.