Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Bang dat voorhuid niet over de eikel teruggaat

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ten eerste als ik een erectie heb zit mijn voorhuid gewoon over mijn eikel, dan heb ik gelezen dat je dat met oprekken met beleid kunt fixen, als dat gelukt is moet ik dan de eerste keer bang zijn dat ik Hem niet terug krijg? In slappe toestand lukt het wel maar ben ook bang dat hij niet terug schuift en daardoor pijn krijg! Daarnaast ook hele gevoelige eikel? Kunnen jullie helpen?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Dat je voorhuid gewoon over de eikel zit bij een erectie is normaal. Hè tis niet zo dat die eikel vanzelf helemaal bloot komt door een erectie.
    Je zult het gewoon moeten uitproberen. Onder de warme dou hè. Als het zeer doet ,moetje ermee stoppen

    Reageren
Reageer op: Bang dat voorhuid niet over de eikel teruggaat
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.