- Anoniem5 mei 2016 om 19:59
Hoi,
Al een maandje ben ik bezig beetje bij beetje mijn voorhuid naar achter te trekken.
Nu net is het me voor de eerste keer gelukt!
(met mijn penis in slappe toestand)Maar nu zit ik met het probleem dat ik mijn voorhuid niet terug naar normaal krijg. Het is precies alsof mijn voorhuid achter de eikel vast zit.
Kan iemand mij een hiervoor een tip geven?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
5 mei 2016 om 20:07Als je ze niet terug kan krijgen als je penis slap is door de voorhuid een beetje op te rekken zul je naar de dokter moeten. Je loopt namelijk het risico op een Spaanse kraag.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Voorhuid kan niet terug over eikel
- Door Anoniem
- 5 mei 2016 om 17:59
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties