- Anoniem31 juli 2014 om 20:07
Hey, laatst ben ik een keer afgetrokken door een meisje sinsdien zit mijn voorhuid achter de eikel en kan ik hem niet terug schuiven. Is dit erg? Of kan ik het zo laten. Voor de rest heb ik nergens last van.
mvg,
peter
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
31 juli 2014 om 20:31Dat is niet goed. Dat is normaliter een teken van vernauwing.
Had je al last van een vernauwde voorhuid?Ik adviseer je om naar de huisarts te gaan.
ReagerenAnoniem1 augustus 2014 om 06:44Hey,
ik heb me gewoon te druk gemaakt ik heb hem gewoon teruggeschoven gekregen.
maae toch bedankt 🙂
Mvg,
peter
ReagerenJohn (moderator)
1 augustus 2014 om 08:22Gelukkig goed gekomen.;-)
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
voorhuid wil niet terug over eikel
- Door Anoniem
- 31 juli 2014 om 18:07
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties