- Anoniem30 april 2016 om 21:15
ik had een vraag
ik ben op moment 15 jaar een ik ben volgens mij ook laatbloeier maar ik vroeg me af of de lengte van me penis niet een beetje klein is want stijf is hij 9 cm lang
1 reactieReagerenJohn (moderator)
30 april 2016 om 21:26Dat is wat aan de korte kant. Maar hij kan natuurlijk wel nog groeien. tot je 21ste
Ga naar de huisarts en overleg het met de huisarts. Misschien is het goed om een bloedonderzoek te doen om te kijken of je hormoonspiegels goed zijn.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
lengte van me penis
- Door Anoniem
- 30 april 2016 om 19:15
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties