- Manop2816 september 2020 om 21:17
Hallo ik ben 15 jaar en ik heb een penis van 3,5 cm en stijf 8,5 en is dit te klein want als we gym hebben op school en ik kijk naar de onderbroeken van de ander jongens zelfs de jongens van 13 dan hebben ze al grote bulten in hun broek zitten ik ben hier namelijk erg onzeker over
1 reactieReagerenJohn (moderator)
16 september 2020 om 21:51Het is wat kleiner. Ga ermee naar de huisarts
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Lengte penis
- Door Manop28
- 16 september 2020 om 19:17
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties