- Anoniem26 maart 2016 om 07:56
Ik ben gisteren besneden en het verband dat rond de penis zit is helemaal rood van het bloed.
Volgens internet is dit een complicatie, nabloeden van de wond?Is dit echt een complicatie of is het normaal? Ik durf het verband niet te verwijderen terwijl het er vandaag af moet..
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
26 maart 2016 om 11:44Moeilijk te zeggen.
Reageren
Neem even contact met de spoedeisende hulp van het ziekenhuis waar de besnijdenis is gedaan of met de kliniek….Anoniem26 maart 2016 om 18:58Ondertussen heb ik het verband toch maar gewoon verwijderd.
Reageren
In het begin bloedde het nog wel een beetje maar dit was zo gedaan. Het verband zelf zag gewoon nog heel rood door vlak na de operatie blijkbaar. (:John (moderator)
26 maart 2016 om 19:01Dat zou heel goed kunnen. Nu maar herstellen.
Zitbaden in Badedas Classic zijn ook heel goed voor het herstel en tegen infecties.Beterschap !
ReagerenAnoniem27 maart 2016 om 11:38Van de dokter mocht ik 2 weken niet in bad, enkel kort douchen.
(Elk ziekenhuis heeft zijn eigen methode blijkbaar, ik kreeg ook geen extra gaasverband ofzo terwijl dit op andere plaatsen weer wel aangeraden word)Nu had ik een oogzalf meegekregen om 3x daags over de wonde te smeren maar deze was na gisteren al op. (Heel kleine tube). Kan het kwaad dat ik deze er nu al niet meer op smeer of kan ik best morgen een nieuwe tube gaan halen?
ReagerenJohn (moderator)
27 maart 2016 om 16:32Dan heb je de zalf wel wat royaal gebuikt. Ik zou toch even en nieuwe halen.Er zijn inderdaad nog wel eens verschillen wat de nabehandeling betreft. De besnijdenis zelf kan daar ook nog wel wat invloed ophebben….
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Besnijdenis bloed
- Door Anoniem
- 26 maart 2016 om 06:56
Beheerd door
Peter (huisarts)- 5 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
