Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

zwellende en terug zwellende bal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,
    Ik ga even goed proberen uit te leggen wat mijn klachten zijn. Mijn Nederlands is niet al te best dus let hier niet op.

    Om te beginnen ben ik ander half jaar geleden geopereerd aan een hydrocele operatie en een lies breuk, op dit moment was er nog niks aan de hand, tijdens de operatie waren er geen gekke bultjes aangetroffen op mijn zaadbal, en ook na de operatie nog een echo gehad (ongeveer een maand later) hier was niks op te zien. Nu kwam ik er 3 maanden later achter dat ik een soort bultje voelde aan de bovenkant van mijn zaadbal, ik heb het destijds aan mijn moeder gemeld maar die zij maak je geen zorgen je bent 3 maanden geleden geopereerd als er iets zou zijn hadden ze dat echt wel gemeld, of gezien op de echo. hier ben ik dan ook maar vanuit gegaan omdat na 1 maand voelen aan het bultje/verdikking/ langwerpig iets er geen groei in zat.

    opgegeven moment voelde ik weer een keer aan mijn bal en ik had het idee dat hij enigszins opzwelt en dan weer terug zwelt ik weet niet of dit normaal is bij zaadballen, het doet geen geen pijn en me bal groeit ook niet in formaat, maar het viel me op. het bultje zit er nog steeds maar is voor mijn gevoel niet gegroeid, verder heb ik ook helemaal geen symptomen die op kanker wijzen ik ben namelijk niet moe, heb geen rug klachten, buik klachten en ik eet ook gewoon goed daarnaast train ik 4x in de week en hier merk ik ook geen achteruitgang in mijn conditie. Toch maakte ik me weer zorgen en ging naar de huisarts mijn verhaal neer gelegd en zij vertelde me dat zij niks geks voelde op me bal en dat de zwelling kan komen omdat er vocht in en uit kan lopen door de hydrocele operatie.

    Conclusie ik blijf het een rare situatie vinden, er zit blijkbaar iets op me bal het groeit niet het voelt niet aan als een klassiek knobbeltje wat je overal leest en de verdikking wordt niet groter.

    Wat zou dit eventueel kunnen zijn ?

    Gr

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Van de operatie zou dat eigenlijk niet meer moeten zijn. Het zou wel je bijbal kunnen zijn.
    Als je er ongerust over bent en dat kan ik begrijpen, ga dan naar de huisarts en vraag een verwijzing naar de uroloog. Er kan even een echo worden gemaakt.

    Reageren
    Anoniem

    Hoi Tandor,

    ga ik doen, overigens ga ik er niet vanuit dat er wat ernstigs aan de hand is mede ook omdat het er al een behoorlijke tijd zit en ik eigenlijk helemaal geen klachten heb, behalve dat zwellen dan, wat overigens ook niet echt een mega zwelling is hoor , alleen je leest tegenwoordig zo vaak dat mensen toch wat mankeren dat ik gewoon het zekere voor het onzekere wil nemen, overigens geeft het me ook een stuk rust. Want ik vind het moeilijk om het los te laten.

    Gr

    Reageren
    John (moderator)

    Daarom dat het ook beter is om er dan toch naar te laten kijken. Dan kun je het uit je hoofd zetten.

    Reageren
Reageer op: zwellende en terug zwellende bal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.