- Anoniem14 december 2015 om 19:59
Hallo ik heb een vraag. De laatste keer nadat ik onveilig seks heb gehad was mijn vriendin ongesteld. Maar een dag later kreeg ik een soort raar jeukerig gevoel in me plas gaatje als of er nog een druppel plas in zit ofzo. Het gaat weg en zo nu en dan komt het effe terug. Weet iemand wat het is of wat ik moet doen. Alvast bedankt
10 reactiesReagerenJohn (moderator)
14 december 2015 om 20:02Het zou een infectie kunnen zijn. Hoe lang heb je daar nu last van?
ReagerenAnoniem14 december 2015 om 20:49Ik heb er nu 3 dagen last van. Maar het word steeds minder
ReagerenJohn (moderator)
14 december 2015 om 21:05Dat lijkt dan meer op een irritatie..wacht nog even een paar dagen af en kijk hoe het zich verder ontwikkeld. Als je er dan nog last van hebt, ga dan even naar de huisarts.
ReagerenAnoniem14 december 2015 om 21:17Wat voor irritatie kan het zijn. (Klinkt misschien raar) maar dat er bloed in mij plasgaatje is gekomen. En ook als ik mijn wijsvinger en duim over mijn eikel heen druk en een wrijf beweging maak dan voel ik de jeuk ook lichtjes.
ReagerenJohn (moderator)
14 december 2015 om 21:32Dat is moeilijk te zeggen zo…..is er wat aan je eikel te zien? Rode vlekken of witte vlekken? Het zou eventueel een schimmelinfectie kunnen zijn
ReagerenAnoniem14 december 2015 om 21:36Nee ik heb geen vlekke behalve (pearly penile papules). Maar dat heb ik heel mijn leven al
ReagerenJohn (moderator)
14 december 2015 om 21:57Dan wacht gewoon nog even een paar dagen af…
ReagerenAnoniem16 december 2015 om 07:56Hoi. Ik weet zeker of ik er nu nog last van heb of dat het tussen me oren zit. Het enige wat mij is opgevallen is dat ik vaker naar de wc moet om te plassen.
Kunnen er soa’s gecreeërd worden als je onveilig seks heb terwijl het meisje ongesteld is?
ReagerenAnoniem16 december 2015 om 08:19Er moest staan ” niet zeker” in de eerste zin van het vorige bericht
ReagerenJohn (moderator)
16 december 2015 om 11:29Een soa kun je natuurlijk altijd oplopen…
Reageren
Als de klachten aanhouden, ga dan even naar de huisarts
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
raar jeuken gevoel in mijn plasgaatje (penis)
- Door Anoniem
- 14 december 2015 om 18:59
Beheerd door
Peter (huisarts)- 10 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
