- Paulos28 april 2024 om 07:00
Ik heb een vervelend, ogenschijnlijk onoplosbaar onverklaarbaar probleem.
Ik ben al bij de HA geweest, ik heb diverse testen gehad, en gad geen soa’s of bacteriële infecties gaande.
Ik heb wel last van de onderrug waar ik fysio voor volg.
Ik heb al bekkenbodem therapie gehad wat de klachten wel wat verminderden.De hoofdklacht die ik heb is de volgende;
Het is net alsof er een soort kriebeltje, pulsje, geef het een naam, van een seconde plaats vind voor in mijn plasbuis.
Deze heb ik vooral smiddags en savonds als ik zo’n 5 keer geplast heb.
Het is net alsof mijn plasbuis dan droog is en de boel daar schuurt ??
Kan het moeilijk tegen urine resten ???
Is het een geïrriteerde zenuw ?
Het houdt me enorm bezig.
Ik plas verder ok. ik plas uit, plas goed door, en niet overdreven vaak.
Soms een klein branderig gevoel maar het mag geen naam hebben.
De kriebels zijn zo irritant ( niet pijnlijk ) dat ik al vanalles gesmeerd en gedaan heb..
Helaas “test” ik ook telkens of er nog iets met mijn plasbuis aan de hand is door een soort plasdruk te geven die je ook tijdens urineren geeft. “ even testen of er nog iets zit” idee..
Ik denk wel 100 keer per etmaal.
Vrijwel alle nachten, en ochtenden geen klachten. Vreemd toch ?Schiet mij maar lek !!
Ook heb ik een poos het gevoel gehad alsof er iets achterbleef in de penis.
geen urine, maar alsof er iets in zat.
Dat is nu bijna niet meer het geval.Wat is deze puls, gekke kriebel in godsnaam ????????
Aan de penis is niets te zien !
1 reactieReagerenAnoniem22 september 2025 om 14:13Ik loop met precies de zelfde klachten, nu 1 jaar verder zonder verbetering. Ook van alles geprobeerd. Bij verschillende urologen geweest. Bloed en urine testen allemaal goed. Bij bekkenfysio wel een aantoonbaar hoger spierspanning. Maar na een half jaar wekelijkse behandeling nog niet heel veel verbetering. Irritatie/jeuk in plasbuis en eikel gaat met ups en downs.
Reageren
Geen idee wat nu te doen.
Specialisme
Incontinentie
Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn
Kriebel, pulsje, irritatie voor in de plasbuis van penis
- Door Paulos
- 28 april 2024 om 05:00
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Wil je zorg of advies?
Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.Medische hulp
Liever eerst zelf aan de slag?
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties