Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Raar gevoel plasbuis/penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jasper

    Hallo, ik heb al een behoorlijke poos een soort jeuk in mn eikel/plasbuis vooral ‘s avonds in als ik wil slapen. Een beetje alsof ik moet plassen maar dan ga ik zitten en dan komt er bijna niets. Vaak bij een erectie gaat t gevoel weg maar komt dan weer.. wat kan dit zijn.

    1 reactie
    Reageren
    Peter (huisarts)

    Kan een “overprikkelde plasbuis” zijn (” aspecifieke urethritis). Dat kan door mechanische (masturbatie?) prikkeling, maar ook door infectie door virussen of bacterien. En natuurlijk kan er ook een infectie ontstaan door een seksueel overgedragen “beestje” , zoals bij Chlamydia.
    Laat het eea (urine) controleren bij je huisarts.

    Reageren
Reageer op: Raar gevoel plasbuis/penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.