- Anoniem4 april 2015 om 21:59
Hallo ik ben een jonge van 16 jaar en ik vraag me af waarom het lijkt dat ik een stijve penis heb in een losse onderbroek. Ik moet altijd een elastice boxer dragen zodat mijn penis niet op een stijve lijkt en zelfs in mijn jeans kan je zien dat er bij mij percies een soort bobbel is dat lijkt op een stijve hierdoor moet ik altijd mijn pull aanhouden zodat niemand dit ziet. Als iemand met hetzelfde probleem zit of iemand weet waarom dit is en wat ik eraan kan doen gelieve dan een antwoord te plaatsen.
1 reactieReagerenJohn (moderator)
4 april 2015 om 22:53Misschien moet je eens kijken om je penis op andere manier te “dragen”. Naar de zijkant of tegen je buik aan naar boven.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Vraag over mijn penis
- Door Anoniem
- 4 april 2015 om 19:59
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties