- Anoniem28 mei 2014 om 15:10
Hallo iedereen,
Mijn vraag is stel je heb te lage testosteron waarde in je lichaam heel je leven, kan het dat je niet volledig ontwikkeld bent op alle vlakke van je lichaam vooral je penis en balzak?
Grts,
CuriousMind
9 reactiesReagerenJohn (moderator)
28 mei 2014 om 15:27Dat zou inderdaad kunnen.
ReagerenAnoniem28 mei 2014 om 16:13Wat kan er daar aangedaan worden? Behandeling etc..?
ReagerenJohn (moderator)
28 mei 2014 om 16:16Er zal eerst moeten worden onderzocht of er een hormoontekort is en welk hormoon dat is. Als dat bekend is kan dat eventueel behandeld worden door het ontbrekende hormoon toe te dienen.
ReagerenAnoniem28 mei 2014 om 16:20Stel je voor als je te kleine penis hebt en ballen ook klein zijn. Dus niet verhouding met je lichaam maar gewoon klein klein. Kan het dat door het hormoon toe te dienen dat lichaam reageert en dat de penis en ballen ontwikklen als een volwassen man?
ReagerenJohn (moderator)
28 mei 2014 om 16:45Dat zou kunnen. Maar wel maar tot een bepaalde leeftijd. Als je volwassen bent kan dat niet meer. Het is natuurlijk ook nog maar de vraag of het ueberhaupt zinvol is en er ook daadwerkelijk sprake is van onderontwikkeling.
ReagerenAnoniem28 mei 2014 om 16:58Het kan in het puberteid wel maar als je volwassen bent dan niet? Maar stel je bent in je volwassen jaren maar wel onderontwikkeld? Dus niet een micropenis maar kleine penis en eerder als een 12 jarige i.p.v. volwassen penis en balzak. Ik heb hier en daar gelezen dat het wel gebeurt maar op internet is niks echt duidelijk en ook niet echt te vertrouwen daarom wil ik naar mijn huisarts. Ik jaren met dit gezeten.
ReagerenJohn (moderator)
28 mei 2014 om 17:11Op volwassen leeftijd werken groeihormonen niet meer. Dit is iets dat tijden de puberteit moet gebeuren. Wat noem je een kleine penis?
ReagerenAnoniem28 mei 2014 om 17:135-7 cm in slappe toestand en max. 14 in erectie… Ik weet dat het gemiddeld lengte is maar in omtrek heb ik niet echt gementen maar het is echt klein en dun
ReagerenJohn (moderator)
28 mei 2014 om 17:38Met die maten, is er toch echt geen sprake van onderontwikkeling. En ja, ik begrijp wel dat je graag iets meer gehad zou hebben, maar dat kunnen we natuurlijk niet uitkiezen. Je penis lengte zou ook geen reden zijn geweest om therapeutisch in te grijpen. Van een tekort aan groeihormoon of testosteron in je puberteit zal waarschijnlijk ook geen sprake zijn geweest. En dat zou was wel een voorwaarde geweest om in te kunnen grijpen.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties