Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Haargroei op penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Hulp a.u.b.

    Hallo ,
    Ik ben een jongen van 14jaar en heb lange haartjes OP mijn penis.
    Ik wil van die haartjes vanaf! Ik heb het net kort geknipt. Maar wat kan ik het best tegen doen?
    ( ik ben besneden op mijn 4jaar en de haargroei op mijn penis is dit jaar begonnen)
    Ik heb schrik dat mijn penis vol met haar zal staan … Help me a.u.b.

    40 reacties
    Reageren
    Erdene

    Beste jongeman,

    Het is begrijpelijk dat uw haargroei op uw penis voor vele oncomfortabel heden kan zorgen, ondanks dat wil ik u mededelen dat uw haargroei geen kwaad kan. Het biedt extra wrijving tegen uw penis tijdens het geslachtsgemeenschap en vele andere voordelen.
    Als u toch problemen ondervindt of ongemakkelijkheden kan u natuurlijk uw huisarts raadplegen.
    Je kan het natuurlijk ook scheren met uw vaders scheerapparaat, wees wel voorzichtig aangezien je zo jong bent.
    Het is blijkbaar normaal want ik heb het ook een beetje, kleine haren op mijn penis dus wees gerust.

    Met vriendelijke groeten Erdene

    Reageren
    Sanne

    Scheren met een wegwerpmesje en daarna smeren met lotion.

    Reageren
    Thijs

    O jee, er staan al zoveel vragen en antwoorden over dit onderwerp op deze site… Lees eens goed door!

    Reageren
    satopex

    het beste is om de haartjes weg te scheren,ik neem aan dat je je eigen ook aftrekt met het gevolg dat je ze met aftrekken uittrekt.hierdoor kan er ontstekingen onstaan.nog een vraag ben je blij dat je besneden bent?

    Reageren
    pal

    Als je goed kijkt naar de balzak en penis, dan zie je vanuit het midden van de balzak een naad lopen in de richting van de eikel/voorhuid.
    Daar waar de huid van de balzak om de basis van de penis zit, groeit haar als op de balzak zelf. Bij sommige mannen groeit dit haar tot wel het midden van de penis. Kijk maar eens en volg het naadje.

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb vandaag ook kleine haartjes ontdekt op mijn penis en trek mezelf ook niet af. (Hoe kun aftrekken daar ooit iets temaken mee hebben??)
    Naja ik ga ze epileren,iemand nog tips ?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat er haartjes op je penis groeien is heel normaal. Met masturberen hebben die haartjes zelf niets te maken. Epileren zou echter niet doen. Je zou ze wel weg kunnen scheren of gewoon zitten laten.

    Reageren
    Anoniem

    Maar als je gaat scheren worden ze toch dikker ofzo iets? En krijg je dan geen prikkelenede stoppels?

    Reageren
    John (moderator)

    dikker worden valt nog wel mee. Je moet het alleen bijhouden met scheren. Maar als je dat regelmatig doet als je onder de couche staat valt dat allemaal wel mee.

    Reageren
    Anoniem

    Hoi jongens , ik heb ook haargroei op mn penis en de beste manier om ze langer weg te houden is , met een pincet de haartjes er stuk voor stuk er uit trekken is niet pijnloos maar daar wen je wel aan je dan ook een zachte penis ook je vriendin vindt het fijner dus geen haartjes in de mondt. Veel cucses. Bert.

    Reageren
    Anoniem

    En wanneer komt nu het verlossende antwoord Hoe je er vanaf geraakt ?
    Wat is de permanente oplossing ?

    Reageren
    John (moderator)

    Een permanente oplossing is er niet.

    Reageren
    Anoniem

    Ik ben niet besneden maakt dat nog een verschil?

    Reageren
    John (moderator)

    Verschil waarmee?

    Reageren
Reageer op: Haargroei op penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.