Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Lichte haargroei op de penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi mensen,

    Ik heb lichte haargroei op mijn penis.
    Dun en lang. Ik wil er graag van af 🙁
    Ik had geprobeerd om het weg te scheren
    met hoop dat het niet terug zou komen maar
    helaas is het daardoor wat erger geworden.

    Zijn er misschien middelen om die lichte haargroei
    te verwijderen? Kan epileren met een pincet misschien een oplossing zijn?

    Mvg

    7 reacties
    Reageren
    Anneke

    Haar op je pik is geen medisch probleem maar doodnormaal. Hoogstens een cosmetisch probleem. Je kunt deze haartjes eruit trekken maar dan groeien ze dikker terug. Kan je ze er weer uittrekken, enzovoort.

    Reageren
    satopex

    er is maar een oplossing 2xper week je schaamhaar wegscheren incl.je balzak.probleem opgelost.

    Reageren
    anoniem

    ik doe het ook met een pincet en het werkt goed:D

    Reageren
    anoniem

    Wacht ff, er zijn mensen die het OP de pik hebben, zoals ik. Had het nooit, nu bijna 40 en ja hoor. Ben besneden en heb gehoord dat dit ermee te maken kan hebben.

    Zit er natuurlijk erg mee. Moet het elke keer voor de sex doen, anders doen de stekels je vrouw pijn. Het is zoals een ongeschoren baard zeg maar.

    Heeft iemand hier een oplossing voor? Ook is orale sex niet echt vanzelfsprekend hierdoor.

    Reageren
    Anoniem

    Erg pijnlijk, maar je zou het kunnen harsen met zo’n strip. Blijft het langer glad…

    Reageren
    c

    Ik scheer mijn penis altijd 2x in de week. Het hoeft niet bij elke douchebeurt. Ik doe het altijd op de maandag en de vrijdag. Ik zou niet anders willen. Succes ermee.

    Reageren
Reageer op: Lichte haargroei op de penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.