Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Irritatie toompje gaat niet weg

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem1335

    Goedenavond

    Momenteel heb ik al een tijdje last van een nogal vervelend probleem.

    Het lijkt dat het toompje steeds irritatie geeft. Volgende punten zijn al getest:

    – 2x bloedonderzoek uitslag negatief
    – 2 a 3x urine onderzoek uitslag negatief ook geen soa
    – dermatoloog schreef anti schimmel zalf voor, geen resultaat
    – uroloog kon ook niks aanwijzen maar was niks ernstigs volgens hem.

    Begin nu een beetje de wanhoop nabij te raken. Ook al geef ik het rust, dan neemt de zwelling en irritatie af. Als ik dan soms moet plassen kan het zo weer geirriteerd zijn en erg vervelend voelen.

    Extra informatie: Soms lijkt het alsof door irritatie of spanning dat de penis en scrotum wat samentrekken waar door het wat kleiner is dan normaal.

    Mocht iemand zich hierin kunnen vinden en weten hoe je dit kunt genezen / oplossen dan ben ik je voor eeuwig dankbaar.

    Als er meer details nodig zijn hoor ik het graag!

    Ik heb de geirriteerde ader / toompje aan de buitenkant aangegeven met een zwarte pijl

    Bijlagen:
    3 reacties
    Reageren
    Anoniem1335

    Zie ook foto bovenaf

    Bijlagen:
    Reageren
    John (moderator)

    Vraag dan een verwijzing voor de dermatoloog

    Reageren
    Schl

    Het is al en tijd geleden misshien maar ik exact hetzelfde
    Dit kwam bij mij na en blaasonsteking ik heb het zelf ook al bijna en jaar als je meer weet laat zeker weten!

    Miine dermateloog weet het ook niet

    Reageren
Reageer op: Irritatie toompje gaat niet weg
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.