Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Erectie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste dokter,

    Ik heb regelmatig dat ik vrij snel een erectie krijg, zonder dat ik het echt wil..

    Voorbeeld: als ik lig te zonnen op het naaktstrand.. krijg ik uit het niks een erectie.

    Maar ook als ik bijvoorbeeld niks aan het doen ben..

    Wat kan ik er tegen doen? En is dit normaal?

    Ik ben overigens een man van 32 jaar.

    bedankt alvast voor je advies

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Een erectie wordt in de regel veroorzaakt als je opgewonden raakt. Dat proces wordt door de hersenen aangestuurd en on de regel toch door iets wat je ziet, denkt of wilt. Helemaal uit het niets komen erecties doorgaans niet.

    Reageren
    Anoniem

    Is er een manier om te zorgen dat dit afneemt?

    Soms lastig te verbergen…

    Reageren
    John (moderator)

    Het is toch een natuurlijke reactie van je lichaam… en je zult beslist niet de enige zijn

    Reageren
Reageer op: Erectie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.