Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Droge eikel/vervelling?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Goedendag!

    Ik merk de laatste tijd wanneer ik de eikel was dat er wit spul omheen en onder de rand van de eikel zit. Het lijken een soort van schilfertjes. (Smegma, vervelling, droogheid?) Zelfs na het wassen en na het droog deppen is/komt het alweer terug. De foto is van na wassen, camera pikt het alleen niet zo goed op. Het is mij nog nooit eerder opgevallen en volgens mij nog nooit aanwezig geweest. Ik ben nogal een snel bezorgd type en dus vandaar de vraag: Is dit normaal of toch naar de huisarts? Ook heb ik een soort, tja, zweertje?, op de huid zitten maar volgens mij zit dit er al best een gehele tijd. De schilfertjes jeuken voor de rest niet ofzo, alleen wanneer ik mij weer zorgen begin te maken omdat je er dan de hele tijd aan gaat zitten kriebelen. Parelketting is mij bekend en zit ik voor de rest niet mee.

    3 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Nog een kleine toevoeging: Als ik voorvocht ‘handmatig’ produceer, worden het ook een soort van vlokken. Dit overigens al een week of 2 niet meer gedaan.

    Reageren
    John (moderator)

    Smegma zou kunnen. Ik kan er zo eigenlijk niets vreemds aan zien. En dat “zweertje” zou een talgkliertje kunnen zijn. Maar je kunt natuurlijk naar de huisarts gaan en ernaar laten kijken

    Reageren
    John (moderator)

    smegma zou dus kunnen. Of een schimmelinfectie

    Reageren
Reageer op: Droge eikel/vervelling?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.