Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Droge penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem 2

    Goedemiddag,

    Ik heb de laatste tijd nog al last van dat mn eikel en voorhuid erg droog is en vooral als ik mn voorhuid naar achter haal zie ik soms 1 of 2 kleine schilfertjes en wanneer ik het dan weg wil halen en het dus even wegwrijf wordt het alleen meer. Zelf ben ik ook al naar de dokter geweest en zei dat het niks was en er allemaal gewoon prima uitziet. Ik heb in het verleden al een x met miconazol creme gesmeerd. Ik ben wel beetje ten einde raad en durf nu ook niet echt iets met een meid te beginnen in de angst dat het wel iets is. Ik heb verder geen jeuk of pijn of branderig gevoel bij plassen. Wie kan mij helpen met een antwoord. Alvast bedankt

    met vriendelijke groet.

    8 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het zijn toch geen symptomen van een soa o.i.d.
    Probeer eens wat lanette creme te smeren 1 x per dag dun aanbrengen voor het slapen

    Reageren
    Anoniem 2

    Hallo bedankt voor het antwoord. Zelf heb ik me laten testen op eventuele soa’s en daar kwam niks uit, dus lijkt me verder niks. Ik ga die lanette creme is proberen

    Reageren
    Anoniem 2

    Hoelang zou je die creme moeten smeren voordat je  verschil ziet?

    Reageren
    John (moderator)

    om te beginnen maar eens een weekje proberen

    Reageren
    Bijnaam

    Ik heb ook last van een droge eikel en balzak, de huisarts zei niks bijzonders, alleen droge huid.

    Schimmel crème werkt niet, en smeer nu dus uierzalf.

    De ene keer is het droger dan de andere keer.

    Wat nu? Dermatoloog?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zou je dan kunnen doen

    Reageren
    Bijnaam

    Verder niks raars te zien??

    Reageren
    John (moderator)

    Eigenlijk niet

    Reageren
Reageer op: Droge penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.