Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Ontevreden

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik ben een jaar geleden besneden, er zitten mij alleen nog wat dingen dwars.

    Het lijkt en voelt alsof er een soort hechting vastzit in de schacht van de penis net onder de hechtingrand.

    net Stuk Huid van de schacht net onder eikelrand is en lijkt heel droog.

     

    Ben al paar keer naar huisarts geweest en die vond goed genezen. Het zit mij alleen gewoon niet lekker en wordt hier beetje depressief man, ook omdat er wat andere dingen spelen van mezelf wat ik heel lelijk en vervelend vind. Ik bespaar alle punten.

     

    Heeft iemand tips??

    Ben heel sociaal gelegen alleen laatste tiid merk ik dat ik liever alleen ben.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    ik zou je dan aanraden om een afspraak te maken bij de uroloog/chirurg die de besnijdenis heeft gedaan en ernaar laten kijken

    Reageren
Reageer op: Ontevreden
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.