Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

ten einde raad

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    Dit is een probleem dat ik heb dat enigszins overeenkomt met andere berichten, maar toch anders! Namelijk: Droge, Rimpelige Eikel.

    Toen ik een jaar of twaalf was kreeg ik rimpels op mijn eikel, en toen kon het me niet zoveel schelen. Na ongeveer een jaar was het erger geworden en toen ben ik naar de huisarts geweest. Het enige wat die kon zeggen was: ‘Ach dat is niks, gewoon niet teveel zeep gebruiken.’ Maar ik gebruikte nooit zeep, alleen water. Na weer een jaar was het nog erger geworden. Toen heb ik op een forum gezeten en daar was het advies van mensen dat ik het moest insmeren met vaseline. Dat heb ik aantal keren gedaan maar dat hielp niet. Toen ben ik nog een keer naar de huisarts geweest en weer hetzelfde bericht, dat het zo hoort. Maar nu ik 18 ben is het alleen maar erger en erger geworden en ik ben er heel onzeker van. Als mijn penis in slappe toestand is valt het mee maar bij een erectie is het duidelijker en groter en erger. Net een kraterlandschap met vertikale geulen! Het ziet er afschuwlijk uit. Ik ben in de tussentijd nog 2 keer naar de GGD geweest en bij twee dermatologen en zij vinden het allemaal heel normaal, alleen dat komt omdat ze mijn penis nog nooit stijf hebben gezien!

    En aangezien ik homo ben en al een aantal verschillende partners heb gehad weet ik dat niet veel mannen dat hebben, ik heb er namelijk nog nooit zo een als de mijne gezien.

    Verder heb ik wel iets kleins gelezen over vernieuwing van de eikelhuid, maar verlies van orgasme heeft een grote kans.

    Ik wil hier al zoo lang en zoo graag vanaf, en ik wacht op de verlossende tip.. Wie kan me helpen??

    10 reacties
    Reageren
    Anoniem

    ik heb precies het zelfde probleem, en ik word er ook niet mee geholpen, nu maar even dat jij geholpen word, dan weet ik het ook 🙂

    ik smeer nu al 3 maanden lang 2 keer per dag vaseline op mijn eikel, maar het helpt niks..

    sterkte

    Reageren
    anoniem

    Ja ik krijg al bijna behoefte om geneeskunde te gaan studeren en er zelf een oplossing voor te bedenken, want niemand heeft me dus nog kunnen helpen

    Reageren
    Anoniem

    misschien heeft het iets te maken met aftrekken, ik heb dat al een tijdje niet gedaan en het is er niet erger op geworden..

    trouwens, vind jij nog smegma terug?

    Reageren
    anoniem

    nooit veel, maar het is niet weg ofzo. Ik kan niet echt kijken of dat er mee te maken heeft want het wordt niet zo snel erger. Het is met de jaren erger geworden

    Reageren
    Anoniem

    ik merk nameljik dat er bij mij geen smegma meer aangemaakt wordt :S

    Reageren
    Anoniem

    Helemaal niet? dus je hebt geen puntjes meer onder de rand en je bent altijd fris??:)

    Reageren
    Anoniem

    ja, en het is niet leuk, dit zorgt er ook voor dat mijn eikel ALTIJD droog is…

    Reageren
    Anoniem

    misschien helpt uierzalf?

    Reageren
    Anoniem

    Heb je eigenlijk al een antwoord gevonden? Ik kamp namelijk met hetzelfde probleem!

    Reageren
    Marc

    Er moet toch rekening gehouden worden met een huidontsteking.
    Ik weet niet of je anaal vrijt en of je een condoom om de penis doet.

    Mogelijk moet hier de oorzaak gezocht worden.

    De eikel was je nooit met zeep of shampoo, steeds met lauw water waarbij je de voorhuid zover mogelijk achteruit trekt

    Succes

    Reageren
Reageer op: ten einde raad
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.