Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Uitscheiding

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi, er ontstaat af en toe (er zit meestal een paar maanden tussen) een witte/gelige afscheiding uit mijn penis, het komt onder de eikel vandaan. Ik heb dit vaker gehad maar het was na 1x douchen de volgende dag of de dag erna alweer weg. Ik zou toch graag willen weten wat dit zou kunnen zijn en hoe dit zou kunnen komen

    8 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Was je je penis elke dag met de voorhuid naar achteren zodat de eikel helemaal bloot komt te liggen

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt voor de reactie,  heeft u ook enig idee wat dit zou kunnen zijn?      Ik heb al met vergelijkbare sotuatsit gelezen dat het een soa is maar het zou ook een schimmelinfectie zou kunnen zijn

    Reageren
    John (moderator)

    Het zou handig zijn als je mijn vraag eerst even beantwoord

    Reageren
    Anoniem

    Oh sorry, ik las over de 2e je heen..

    1. Ik was mijn penis niet iedere dag op die manier
    Reageren
    Anoniem

    En ik kan mijn voorhuid ook niet zo ver naar achteren doen zodanig dat de eikel helemaal bloot komt te liggen

    Reageren
    John (moderator)

    Dan zou ik maar  eens mee beginnen met iedere dag je penis te wassen. De afscheiding kan door urineresten en smegma veroorzaakt worden. Als de voorhuid niet verder kan, dan raad ik je aan om daarmee naar de huisarts te gaan. Er blijft namelijk rommel onder je voorhuid zitten. Dat kan infecties veroorzaken

    Reageren
    Anoniem

    Oké dan zal ik dat doen, is het goed genoeg als ik de voorhuid zo ver mogelijk als ik kan naar achteren doe? En is dit een probleem bij seks?

    Reageren
    John (moderator)

    Ze moet helemaal achter de eikel kunnen….

    Reageren
Reageer op: Uitscheiding
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.