Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Rechter bal ligt verticaal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Harrald

    Hi,

    Ik heb sjnds een week wat last van mijn rechter testikel. Ik ben hiervoor bij de huisarts geweest en deze denkt dat het een bijbalontstekjng is. Ik heb hiervoor nu een AB kuur.

    Er is niets opgezwollen en/of hard oid.. het voelt allemaal redelijk normaal aan maar dan irts gevoeliger. Wat wel anders is is dat de rechter bal meer verticaal en hoger ligt dan eerst. Eerst lagen ze wat mooier horizontaal naast elkaar.

    Kan dit door de bijbalontsteking komen?

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Hoe lang ligt de bal al verticaal?

    Reageren
    Harrald

    Sinds 3 dagen ofzo.. lijkt een draaibal hoor.

    Reageren
    John (moderator)

    Neem dan nu even contact op met je huisarts en laat ernaar kijken.

    Reageren
    Harrald

    Hi Tandor,

    Gisteren nog langs de HA geweest en niet veel bijzonders. Bijbal lijkt iets opgezwolle maar niet extreem, daardoor kan hij ‘wat anders in het zakje’ liggen.
    AB door slikken voor totaal 14 dagen en dan hopelijk weg.

    Dacht laat het even weten:-).

    Grtn

    Reageren
    John (moderator)

    Goed dat je even bent geweest.. Hopelijk gaat het over dan.

    Reageren
    Harrald

    Hi Tandor,

    Nog even een update.. wie weet help il andere ermee. Pijn werd niet minder en AB leek niks te doen. Terug naar HA en besloten een echo te laten maken. Blijkt dat ik links en rechts een liesbreukje heb.

    Voor alle jongens/mannen die pijn hebben en niet naar de huisarts durven.. ga gewoon.. het is voor je huisarts de normaalste zaak van de wereld. Maak je niet druk om je broek te laten zakken.
    Pijn hebben, de ergste dingen vinden op internet en jezelf afvragen wat het zou kunnen zijn is 100x erger dan even met de billen bloot (letterlijk en firguurlijk).

    Reageren
Reageer op: Rechter bal ligt verticaal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.