- Dennis4 januari 2017 om 17:13
Goedemiddag,
Heb sinds kort weer een vriendin en had daarvoor al maanden geen sex gehad. Heb haar 3/4 weken geleden ontmaagd en had ik nog helemaal nergens last van.
Echter nu wanneer ik me eikel wil wassen onder de douche(velletje terugtrekken) doet dit zo ongeloofelijk veel zeer ook is de kleur van alles onder het velletje vuurrood met wat rode vlekjes op de eikel.
Naast dit probleem heb ik naast de balzak tussen bovenbeen en balzak ook telkens verschrikkelijke jeuk. ik wordt er helemaal gek van!
Hopelijk weten jullie meer
1 reactieReagerenJohn (moderator)
4 januari 2017 om 17:23Dat lijkt toch op een infectie. Ga met de klachten naar de huisarts, die kan er dan gelijk iets voor voorschrijven.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Vuurrode eikel en erge pijn voorhuid naar achter
- Door Dennis
- 4 januari 2017 om 16:13
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties