- Anoniem15 januari 2008 om 17:44
Goedendag
Ik ben een 20 jaar en ik heb een probleem. Nog geen 2 maanden geleden kreeg ik mijn voorhuid nooit over me eikel heen (was toch nog maagd). Op een dag ging ik met me vriendin douchen en zij was beetje hardhandig waardoor die er dus wel overheen ging. Wel met aardig wat pijn. Heb ik toen 1 dag last van gehad omdat de voorhuid toen niet meer terug wou. Mijn vriendin had me toen geholpen en hij ging er weer overheen, maar dat moet ze nu dus iedere keer doen omdat het nog steeds niet goed gaat. Hij blijft altijd achter me eikel hangen en slaat dan dubbel, zeg maar.
Ik kan ook geen seks hebben zonder condoom met me voorhuid naar achter. Dat doet dan pijn. En na seks met condoom doet het soms wel zeer en soms niet. Heel vreemd.
Weet iemand miss wat er aan de hand is??? Misschien een oplossing???
Bij voorbaat dank9 reactiesReagerenAnoniem15 januari 2008 om 19:45laat je besnijden, dan ben je er helemaal vanaf
ReagerenAnoniem15 januari 2008 om 20:33ja, eens met bovenstaande. enige goede oplossing! Brenda
ReagerenAnoniem16 januari 2008 om 13:33Ja maar ik krijg me voorhuid er wel overheen. Dus dan is besnijdenis toch niet nodig???
Reageren
Kan ik hem niet misschien met een zalf wat oprekken ofzo in ieder geval minder strak maken?
In ieder geval bedankt voor de vlotte reactiepp16 januari 2008 om 13:47Een tijdje terug heb ik hetzelfde meegemaakt, maar je moet de pijn trotseren en na een 5 keer vrijen zonder condoom zal de pijn aanzienlijk afnemen. Ook zal de voorhuid makkelijker terugglijden na de daad. Hopelijk heb je hier wat aan.
ReagerenAnoniem16 januari 2008 om 14:11Hey bedankt. Zal proberen door te gaan terwijl het pijn doet. Heb 1 keertje gedaan maar toen zag me vriendin dat het mij pijn dee en wou ze niet meer zonder condoom doen :$. Ze is erg meegaand 😛 Bedankt voor de tips. Zal het proberen
ReagerenAnoniem28 januari 2008 om 17:21Ik heb het nu paar keer geprobeert gewoon doorzetten en de pijn trekt inderdaad beetje weg alleen dit weekend ging toch niet helemaal goed. Ik kwam klaar maar zat ook beetje bloed tussen. Dat is zeker niet normaal :S. Het dee gelijk de rest van de dag zeer en hij werd ook niet meer stijf.
Reageren…28 januari 2008 om 18:03Ook hier geld dat door een ontsteking het toompje te kort is geworden. Je kunt je laten opereren hieraan of een condoom gebruiken. http://nl.wikipedia.org/wiki/Frenulum_preputii_penis
Reagerenmiranda29 januari 2008 om 18:45mijn zoon had ook last dat hij zijn voorhuid niet naar achteren kon schuiven en is hier op 10 jarige leeftijd aan geopereerd , ze hebben een klein randje huid weggehaald dus geen volledige besnijdenis,ander zou hij later hetzelfde probleem kunnen krijgen als jij. hij is nu 15 en heeft nergens meer last van. ik heb nog een zoontje van 9 en die moet er ook aan geholpen worden. ze kunnen dit poliklinisch opereren. alsje er niets aan laat doen blijf je dit probleem waarschijnlijk altijd houden en je voorhuid kan inscheuren wat ook erg pijnlijk is. je kunt het beste naar je huisarts gaan denk ik anders blijf je er last van houden.
Reageren
sterkte ermee !Anoniem31 januari 2008 om 15:24Dan kijk ik het ff aan hoe het nu verloopt. Want me laten besnijden is wel de allerlaatste optie.
Reageren
Hoop dat de pijn gewoon weg gaat en het zo goed komt. Maja ik zie wel 😉 Bedankt voor de reacties
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Probleem met voorhui/eikel
- Door Anoniem
- 15 januari 2008 om 16:44
Beheerd door
Peter (huisarts)- 9 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties