- Anoniem22 juni 2016 om 19:37
Ik heb nu al een week last van een soort van duizeligheidsaanvallen. Het lijkt elke keer alsof ik flauw ga vallen, maar zo ver komt het nooit. Duurt ook meestal maar 5 seconde dat ik me ineens duizelig voel. Ook moet ik dan mn hand op tegen mn hoofd houden en mn schouders optillen om mezelf een soort van in te kruipen. Dit heb ik 2 a 3 keer per dag.
Daarnaast krijg ik daarna hele erge zweethanden en zweetvoeten en misselijkheid. Nooit zover dat ik moet overgeven, maar wel dat ik een dikkere keel krijg en meer speeksel aanmaak.
De misselijkheid krijg ik vaker uit het niets zonder een goede reden als eten slecht gevallen. Dit krijg ik ook minstens 1 keer per dag.
Heeft iemand hier ervaring mee of iemand die dit ook heeft gehad?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
22 juni 2016 om 19:59Moeilijk om daar zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Ga dus met de klachten naar de huisarts
Reageren




