Zoeken Vraag het forum

Tintelende zenuwen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • bartakabert

    Al sinds enkele jaren heb ik last van tintelende zenuwen. Deze tintelende zenuwen spelen op wanneer ik op een scheve stoel ga zitten of wanneer ik te lang in een verkeerde houding met de muis van een pc aan t werk ben. Hierbij gaat het tintelen in mn vingertoppen, schouder, heup, binnenkant van de knie en de grote teen en alles aan de rechterkant. Doorgaans trok dit tintelende gevoel vrij snel weer weg als ik stopte met scheef zitten of met de muis te werken.

    Ongeveer een maand geleden is hierbij echter het tintelen aan de rechterzijde van de penis bij gekomen. Als ik met mn penis niks doe is er ook weinig aan de hand, maar zodra ik hem betast of laat betasten gaat het op alle genoemde plekken tintelen. Wat is er aan de hand en wat kan ik er aan doen?

    1 reactie
    Reageren
    Anoniem

    Indien u al zolang deze klachten heeft die langzaam lijke toe te nemen heeft u vast al wel eens overlegd met de huisarts over de mogelijke oorzaken. Wat heeft de huisarts u hierover mede gedeeld?

    Reageren
Reageer op: Tintelende zenuwen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.