Beste John
Ik wist niet goed in welke rubriek ik dit moest plaatsen.
Toevallig een maand geleden voelde ik met mijn handen aan de zijkant rug/buik net iets boven de heup een verdikking. Niet dat het me stoorde of pijn deed, maar uiteraard als je daar blijft op drukken, begint dit wel pijn te doen.
Vraag is of op die plaats een spier of spierweefsel zit en of ik ermee naar dokter moet?
Het voelt als een lichte verdikking, geen voelbare cyste ofzo. Dit zou je beter voelen denk ik. Toch heb ik de indruk dat die zone wat verdikt is.
Dit is aan de linkerkant, ik denk 5 cm boven de heup. Zoals gezegd zo goed als op de zijkant romp. Zit daar iets van organen? Kan daar iets specifiek van problemen geven?
Eb er zelf geen last van, behalve ik daar blijf op drukken, wat logisch is. Mocht het toch een cyste zijn,kan dit op die plaats? En zou je dit echt moeten voelen dan?
Bedankt.
Met vriendelijke groeten
Joachim