- A18 september 2023 om 07:27
Hi,
een paar dagen geleden heb ik een wond opgelopen en die geneest vooralsnog zoals het hoort denk ik, alleen zie ik vannochtend wel een gele rand erom heen, alleen weet ik niet wat het is. Een infectie? Of omdat de bloedvaatjes kapot zijn geweest ( blauwe plek aangezien het een flinke klap was ).
Groet
4 reactiesReagerenA18 september 2023 om 07:29Suus18 september 2023 om 08:30Op de foto is het wat lastig te zien, is het gele droog?
Reageren
Dan zal het een wegtrekkende blauwe plek zijn.
Als het vochtig is, kan het een beginnende ontsteking zijn, dan zou ik wel even contact met de huisarts opnemen.A18 september 2023 om 09:30Hi!
Het gele is droog, maar heb alsnog de huisarts wel even gebeld maar het lijkt inderdaad ( ook door gebrek aan andere symptomen) een wegtrekkende bloeduitstorting.
groet
ReagerenJohn (moderator)
18 september 2023 om 19:27Dat lijkt op een bloeduistorting
Reageren



