- Benikweer13 november 2022 om 17:55
Ik ben sinds dinsdag begonnen met magnesium van davitamon 200mg. Ik heb al heel lang veel stress en spierspanning en ik zit al een lange tijd aan omeprazol. maar nu merk ik wel dat sinds ik het gebruik niet echt last heb gehad van hartkloppingen en hartoverslagen. Het lijkt zo goed als weg. ook het ontlasten gaat veel soepeler (heb meestal opsipatie) dan krijg ik darmkramp en daarna voelt het zo goed als leeg”
Nu is mijn vraag als je magnesium zomaar mag gebruiken? En mag ik zo’n 2cm tablet doormidden breken?3 reactiesReagerenJohn (moderator)
13 november 2022 om 18:11Ik weet niet welke pillen je hebt…
ReagerenBenikweer19 november 2022 om 10:33Wou het graag proberen wegens spierpijn/kramp. Maar dat mag gewoon? Of welke is beter?
ReagerenXxx19 november 2022 om 10:53Waarom vraag je niet bij de drogist om advies welke beter is en voor jou het beste geschikt?
Reageren
Hier weten mensen hoogstwaarschijnlijk niet welk middel welke samenstelling heeft,de verkoper zou dat wel moeten weten en je kunnen adviseren, je bent hier niet bij een dokter, apotheek of drogist die al die van zelfmedicatie de samenstelling kent…..



