- Anoniem31 oktober 2022 om 06:19
Beste
Ik schets even kort mijn klachtenbeeld. Ik ben ten einde raad en hoop dat u mij raad kan geven.
Begin Augustus ben ik ziek geworden. Zowat iedereen dacht corona omdat ik veel sliep, hoofdpijn had, enz….maar de zelftesten gaven negatief aan.
Uieindelijk naar spoed gegaan om een long foto, en zo’n hart filmpje te doen en een corona en griep test, maar ook die waren negatief.
Amper 2 dagen laten, weer naar spoed omdat ik pijn had in mijn linker borst en opnieuw hebben ze naar mijn hart gekeken maar ze konden niks vinden.
Uiteindelijk zijn al mijn klachten overgegaan.
Midden september, kreeg ik last van mijn arm en pols. In oktober was ik vaak misselijk, een brok in mijn keel , buikpijn enz..
Nu vorige maandag , kreeg ik ook nog eens last in mijn nek, zo de lijn van je schouders naat je nek en van nek naar hoofd doet zeer.
Vrijdag kreeg ik ook weer meer pijn in mijn linker borst( vooral in mijn linker bovenborst).
Zaterdag voelde ik mij vaak licht in mijn hoofd en viel ik laat in slaap en werd ik vroeg weer wakker.
Gisteren heb ik veel geslapen en was ik vaak duizilig en misselijk. Ik had zo een pijn en brandend gevoel en drukkend gevoel vooral in mijn linkerborst.
Nu werd ik wakker met een brandend, drukkend en pijnlijk gevoel in mijn linker (boven, middenborst). Ook doet mijn nek en arm /pols pijn.
Ik begon heel hard te zweten en heb het gevoel in mijn buik dat ik veel moet kaka doen. Ik was misselijk en had een brok in mijn keel.
Ik ben echt bang dat het iets aan mijn hart is. Mijn ouders zeggen dat ik zot aan het worden ben. Het neemt echt mijn leven over.
Moet ik mij laten opnemen in de psychiatrie? Is er echt is met mijn hart aan de hand? Hoe kan ik ervoor zorgen dat nog iemand mij geloofd?
Alvast bedankt voor u antwoord. Wat denkt u?
13 reactiesReagerenAnoniem31 oktober 2022 om 06:31Ook is mijn houd gevoelig als ik over mijn linker ribben/oksel wrijf.
ReagerenCatootje31 oktober 2022 om 13:03Natuurlijk naar je huisarts maar een complementair genezer kan kijken naar je hele gezondheidssituatie, zoals bijvoorbeeld voedingspatroon en hormoonhuishouding. Sowieso je voedingspatroon eens onder de loep nemen en altijd etiketten lezen. Verder misschien hulp van een osteopaat.
ReagerenJohn (moderator)
31 oktober 2022 om 16:45Doe om te beginnen eens de testen op:
Reageren
https://www.dokter.nl/angststoornistest/
https://www.dokter.nl/hyperventilatietest/Anoniem31 oktober 2022 om 17:15Hierop scoor ik allebei positief.
Vandaag kreeg ik ook pijn in mijn schouderbladen en begon mijn borst zo te tintelen.
ReagerenJohn (moderator)
31 oktober 2022 om 17:18Dat verklaart dat in ieder geval wel je klachten. Daar moet je dus hulp voor gaan zoeken bij een psycholoog
ReagerenAnoniem31 oktober 2022 om 17:20Bedankt voor u antwoord.
Het ding is juist dat mijn mama en pluspapa mij niet geloven. Ze denken dat het gewoon aan mijn denken ligt en dat ik de dingen erger maak dan ze al zijn.
Ik ben een meisje en ben 17 jaar oud
ReagerenJohn (moderator)
31 oktober 2022 om 17:21Ga naar de huisarts en bespreek het. Vraag daar om een verwijzing voor een psycholoog
ReagerenAnoniem31 oktober 2022 om 19:30Kan ik zomaar contact opnemem met de huisarts zonder dat mijn ouders dat weten?
ReagerenJohn (moderator)
31 oktober 2022 om 20:06Ja uiteraard
ReagerenAnoniem31 oktober 2022 om 20:35Ik heb vooral het gevoel dat mijn borst slaapt. Net het gevoel dat pijn voet slaapt maar dan rond mijn borst streek en dit straalt dan uit naar mijn hals en buik. Mijn linkerborst doet pijn als ik vooral inadem en soms krijg ik een steek.
ReagerenJohn (moderator)
31 oktober 2022 om 20:37Ik heb al uitgelegd waar de klachten vandaan komen….
ReagerenAnoniem31 oktober 2022 om 20:38John (moderator)
31 oktober 2022 om 20:41Het is vervelend maar kan geen kwaad
Reageren



