Beste,
Vanmorgen is mijn mama gevallen van de trap met een doos in haar handen. Hierbij is ze hard op haar heup, bil gevallen.
Ze had veel pijn en was misselijk. Nu is de pijn redelijk maar heeft ze moeite met te gaan zitten en recht te gaan staan.
Zouden we best foto's laten nemen of wachten we nog even af want bij het wandelen valt te pijn redelijk mee.
Alvast bedankt!
Hoi,
Neem nu even contact op met de huisarts en vertel die wat er gebeurd is. Dat is beter dan afwachten.
De huisarts kan dan beslissen of je moeder even langs moet komen of een foto moet laten maken of dat ze het even aan kan kijken.
Toch even de huisarts bellen!
Ik ben 2 weken terug gevallen van de trap op mijn bil. Nog steeds last van mijn onderrug aan een kant. Zo zeurende pijn dat het de laatste tijd mijn slaap belemmerd. Wat moet ik doen
Die doen toch niks in mijn beleving. Maar ik ga maandag toch even weer bellen. Dankjewel